Váš nákupní košík je prázdný.
Zavřít
Hledat
Filters

Tiskové zprávy

     

 

www.nakupnigalerie.cz | 23. 06. 2015

Nově v nabídce hračky značky Ep Line.

Společnost EP Line SE vznikla v roce 2008 se záměrem dovážet do České republiky originální a kvalitní hračky. Hlavními cíli společnosti jsou pečlivý výběr výrobků, přijatelné ceny, dobrá kvalita hraček a péče o velké i malé zákazníky.

Vše ze sortimentu této značky naleznete právě zde.

Přejeme pěknou zábavu Vám i Vašim ratolestem.

 

www.nakupnigalerie.cz | 19. 06. 2015

A je to tady - platba "kartou online" spuštěna.

Od dnešního dne máte i u nás možnost využít platby kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu 3D Secure, kterou využívá Komerční banka, a.s.

Těšíme se na vaše nákupy.

 

www.nakupnigalerie.cz | 13. 04. 2015

Připravujeme - nový způsob platby objednávek.

Vážení zákazníci, abychom Vám usnadnili a urychlili Váš nákup u nás, spustíme v nejbližší době možnost úhrady objednávek také „kartou online“. O spuštění Vás budeme včas informovat na našich stránkách.

Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu 3-D Secure, kterou využívá Komerční banka, a.s.

 

www.nakupnigalerie.cz | 01. 03. 2015

Nově v sortimentu  - grily značky Campingaz.

Již přes šedesát let se společnost Campingaz zaměřuje na život v přírodě a outdoorové aktivity. Její výrobky se vždy se vyznačují kvalitou a jednoduchostí užívání.

Doménou společnosti jsou plynové grily a lávové grily s elegantním vzhledem, mobilitou a patentovaným systémem Low Flame. Je to technologie, která spočívá v nízkém, ale výkonném plamenu, jenž snižuje ztráty tepla a v ideálním umístnění hořáků, které výrazně zmenšuje spotřebu plynu.

Samozřejmostí je i široká paleta příslušenství. Nabízí vše, co potřebujete k údržbě grilů a pohodlnému grilování, jako jsou náhradní lávové kameny, doplňkové plotny, grilovací náčiní, obaly na grily apod.

 

www.nakupnigalerie.cz | 23. 12. 2014

Děkujeme Všem za projevenou důvěru a těšíme se na Vás v dalším roce. Připravujeme pro Vás zajímavé rozšíření našeho sortimentu. Nově u nás v dalším roce postupně naleznete vše pro zahrádkáře a kutily, rozšiřujeme sortiment her, hraček a domácích spotřebičů.

 

www.nakupnigalerie.cz | 27. 10. 2014

Nový design (redesign) eshopu nakupnigalerie.cz, ve spolupráci s naším dodavatelem internetového obchodu firmou digital design jsme vytvořili nové grafické prostředí, zlepšili funkčnosti vyslyšení žádostí zákazníků. V krátkém termínu 1 měsíce byla zvládnuta migrace, grafický návrh a odladění systému.

www.nakupnigalerie.cz | 30. 9 2014

Změna loga. Již nebudeme používat staré logo v tmavé červené barvě, ale budeme využívat svěží nový "green" styl. Změna je spojena se změnou stylu, image a cílením firmy, od teď bude zelené "N" symbolem nakupnigalerie.cz
Nové logo ke stažení zde.

 

 

www.nakupnigalerie.cz | 1. 1. 2014

Otevíráme nový rok 2014 s plánem zvýšit obrat 20%. Pro úspěch využijeme silné skladové zázemí (20tis položek), pružnou cenovou politiku, promo akce a kvalitní služby zákaznického centra.
Naše heslo je "konkrétní lidé dělají konkrétní práci".
V zákaznickém centru pracují nově 3 asistentky. (Do úplného vyčerpání)
Zboží pro Vás připravuje 7 skladníků. (Sympaťáci a sportovci)
Zboží pro Vás balí: Pepa, Jakub, Matěj, Martin, Pavel, 2x Pepík, a pokud udělají chybu, tak se Vám omluví a vše napraví.